Back to the top

Video

Görhan İnşaat ve Mobilya

1981 yılında inşaat şirketi olarak kurulan Görhan, faaliyetlerine İstanbul Acıbadem’de konut yapılarıyla başlamıştır. Halen devam eden inşaat faaliyetlerine 1987’de, öncelikle Görhan konutlarının ihtiyaçlarının temini amacıyla mobilya üretimi ile başlamıştır. Bu tarihten sonra mobilya kısmı sürekli olarak büyümüş ve şirketin ana faaliyetlerinden biri haline gelmiştir.

Günümüzde Görhan mobilya A.Ş. hem yurt içinde hem de yurt dışında gerçekleştirmiş olduğui başarılı projelerle varlığını sürdürmekte olan bir şirkettir.

Schtec Makina Fuarı Tuyap 2017

Deneyimli Kadrosu ve Tecrübeli ekibi ile 02.08.2013 tarihinde kurulan Schtec Makine San. Ve Tic. A.Ş. , 500 m² ile başladığı üretim alanını yeni yatırımları ile birlikte toplamda 7.800 m² ye çıkartarak PVC ve Alüminyum Kapı – Pencere sektörüne yeni bir bakış açısı ile hizmet vermeye devam etmektedir. Schtec, yılların birikimine ve deneyimine sahip PVC İşleme Makineleri konusunda Türkiye’de ilkleri gerçekleştirerek değerli müşterilerimizin hizmetine sunmuş, sektörün teknik olarak önemli bilgi birikimine sahip, satış konusunda tecrübeli bir kadronun faaliyetlerine devam edebilmesi ve bu tecrübenin oluşturduğu yeniliklerden ve yüksek teknolojiye sahip makinelerden müşterilerimizin de yararlanabilmesini düşüncesiyle kurulmuştur. Bugün Türkiye’nin sektöründe en hızlı yükseliş yapan 1. firması olarak yoluna devam etmektedir.

© Your copyright text