Back to the top

Hakkımızda

Biz kimiz ? Neden bir fotoğrafçı kendinden biz diye bahseder ?

10 yılı aşkın süredir verdiğimiz pazarlama merkezli fotoğrafçılık hizmetimize devam etmekteyiz. Bu sürede referanslarımızda da rahatlıkla görebileceğiniz birçok kurumsal marka ile çalışmalarımızı sürdürdük. Ürün çekimleri, imaj çekimleri, konsept çekimler ve mekan çekimleri ile geniş hizmet gamımızı sürdürmeye devam ediyoruz. Bizim için fotoğraf çekimi pazarlama ile sanatın birleştiği bir artmarketing alanı. Sizi amaçladığınız hedeflere ulaştıracak olan görselleri hazırlamakta bizim işimiz. Belki size aşağıda ki görsele benzer sonuçlarla karşılaşmışsınızdır. Peki siz hangi çekimdeki ürünü talep ederdiniz ?

Peki bizde süreçler nasıl ilerliyor ?

Tüm yaptığımız çekimler öncesinde bir mood board çalışması yaparak sizlere hizmet sonrasında alacağınız sonuçları iletiyoruz. Pazarlama ekibimizle yaptığımız görüşme sonrasında amacınıza en uygun fotoğraflar en uygun ekipmanlar ile çekilmeye başlanıyor. Son toplantıda ise size sunulan ürünler detaylı bir şekilde ifade edilerek kullanım önerileri ile beraber size aktarılıyor. Böylece sizde hayallerinizde ki fotoğraf çekimlerine ulaşmış oluyorsunuz.

Peki ekibinizde kimler var ?

Ekibimizde; sanat yönetmeni, pazarlama stratejisti, görsel tasarımcı, metin yazarı ve bendeniz fotoğraf sanatçınız bulunuyor.

Peki size nasıl ulaşırız ?

Aslında belki de en kolay kısmı bu. Sizinle doğrudan bir temas ve ulaşılabilirlik en önemsediğimiz konu. Bu yüzden hızlıca bize ulaşmanız için 0 532 634 63 66 numaralı telefonu kullanabilirsiniz.

© Your copyright text