Back to the top

Hakkımızda

Biz kimiz ? Neden bir fotoğrafçı kendinden biz diye bahseder ?

Bir fotoğrafçı olarak kim olduğumuz hakkında size bilgi vermek istiyoruz. Pazarlama odaklı fotoğrafçılık hizmetlerinde 10 yılı aşkın bir süredir faaliyet gösteriyoruz. Bu süre zarfında, birçok tanınmış kurumsal marka ile çalışmalarımızı başarıyla sürdürerek referanslarımızı genişlettik. Ürün çekimleri, yemek çekimleri, endüstriyel fotoğraf çekimi, konsept çekimleri ve mekan çekimleri gibi farklı alanlarda geniş bir hizmet yelpazesi sunuyoruz. Bizim için fotoğraf çekimi, pazarlama ile sanatın birleştiği özgün bir “artmarketing” platformudur. Amacımız, sizin hedeflerinize ulaşmanızı sağlayacak etkileyici görseller oluşturmaktır.

Peki bizde süreçler nasıl ilerliyor ?

Tüm çekimlerimize başlamadan önce, size hizmet sonrası elde edeceğiniz sonuçları iletebilmek için bir “mood board” çalışması yapmaktayız. Pazarlama ekibimizle yaptığımız görüşmeler sonucunda, amacınıza en uygun fotoğrafları en kaliteli ekipmanlarla çekmeye başlıyoruz. Son toplantıda, size sunulan ürünler detaylı bir şekilde açıklanmakta ve kullanım önerileriyle birlikte size iletilmektedir. Böylece hayallerinizdeki fotoğraf çekimlerine adım adım ulaşmış olursunuz.

Peki size nasıl ulaşırız ?

İletişim kurmak ve sizin tarafınızdan doğrudan ulaşılabilir olmak bizim için oldukça önemlidir. Hızlı bir şekilde bize ulaşabilmeniz için 0 532 634 63 66 numaralı telefonu kullanabilirsiniz. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

© Buğra Sağıroğlu 2023